20 maja braliśmy udział w konkursie matematyczno-przyrodniczym „Czar Par”, który odbył się w Czerninie. Reprezentowaliśmy naszą szkołę i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyliśmy we wszystkich konkurencjach. W konkursie brało udział 15 drużyn z 8 różnych szkół, dlatego rywalizacja była bardzo ciekawa i pełna emocji.
Podczas wydarzenia mieliśmy okazję sprawdzić swoją wiedzę z matematyki i przedmiotów przyrodniczych, a także współpracować w drużynie i rozwijać swoje umiejętności. Organizatorzy przygotowali wiele interesujących zadań i konkurencji, które wymagały sprytu, logicznego myślenia oraz dobrej współpracy.
Cały wyjazd był bardzo udany. Świetnie się bawiliśmy, zdobyliśmy nowe doświadczenia i miło spędziliśmy czas. Na zakończenie otrzymaliśmy nagrody w postaci piłek, które będą dla nas pamiątką po tym konkursie.
