You are currently viewing Dzień bez plecaka

Dzień bez plecaka

W dniu dzisiejszym Samorząd Uczniowski ogłosił „Dzień bez plecaka”. Z tej okazji uczniowie przynieśli swoje książki i przybory szkolne w nietypowych zamiennikach, wykazując się dużą kreatywnością i pomysłowością. W ramach wydarzenia odbył się również konkurs na najciekawszy i najbardziej oryginalny zamiennik plecaka. Uczestnicy zaprezentowali wiele interesujących rozwiązań, a zwycięzcami konkursu zostali: Lena Siłakowska (taczka), Anastazja Wąs (garnek) oraz Stanisław Nazarewicz (walizka). Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczniom dziękujemy za włączenie do wspólnej zabawy.

galeria