Wycieczka do Gdańska

15 kwietnia uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami ze szkoły Podstawowej w Bruku,  uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Gdańska. W Muzeum Narodowym uczestniczyli w zajęciach pt. „Szukanki”, podczas których aktywnie…

Możliwość komentowania Wycieczka do Gdańska została wyłączona