Debata na temat zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa dzieci i młodzieży

20 lutego odbyła się konferencja nt. zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa młodzieży, połączona z debatą o organizacji drugiego festiwalu demokratycznego w Dzierzgoniu. W wydarzeniu, oprócz innych szkół z gminy  Dzierzgoń, wzięli…

Możliwość komentowania Debata na temat zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa dzieci i młodzieży została wyłączona