Debata na temat zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa dzieci i młodzieży
20 lutego odbyła się konferencja nt. zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa młodzieży, połączona z debatą o organizacji drugiego festiwalu demokratycznego w Dzierzgoniu. W wydarzeniu, oprócz innych szkół z gminy Dzierzgoń, wzięli…
Możliwość komentowania Debata na temat zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa dzieci i młodzieży została wyłączona
20 lutego 2026
