Walentynki

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny zorganizowała Pocztę Walentynkową, która odbyła się 13 lutego. Uczniowie mieli okazję wysyłać swoje kartki i liściki do koleżanek i kolegów, wyrażając sympatię,…

Możliwość komentowania Walentynki została wyłączona