Mikołajkowo na sportowo – gminy turniej szkół podstawowych
Nasi uczniowie wzięli dziś udział w sportowej rywalizacji gminnych szkół podstawowych o puchar Burmistrza Dzierzgonia. Cieszymy się ogromnie, bo nasza drużyna, pod okiem p. Magdaleny Zduńczuk zdobyła 1 miejsce. Dziękujemy…
Możliwość komentowania Mikołajkowo na sportowo – gminy turniej szkół podstawowych została wyłączona
11 grudnia 2025
