Mikołajkowo na sportowo – gminy turniej szkół podstawowych

Nasi uczniowie wzięli dziś udział w sportowej rywalizacji gminnych szkół podstawowych o puchar Burmistrza Dzierzgonia. Cieszymy się ogromnie, bo nasza drużyna, pod okiem p. Magdaleny Zduńczuk zdobyła 1 miejsce. Dziękujemy…

Możliwość komentowania Mikołajkowo na sportowo – gminy turniej szkół podstawowych została wyłączona