You are currently viewing Bezpieczne ferie 2023

Bezpieczne ferie 2023

  • Post author:
  • Post category:Pedagog

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu 11 stycznia odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów kl. 0-III z funkcjonariuszem z KPP w Sztumie. Podczas prelekcji policjant przypomniał o zagrożeniach mogących pojawić się trakcie ferii. Omówił z uczniami zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał m. in przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic. Na zakończenie dzieci zostały zaproszone do udziału w konkursie plastyczno-filmowym pn. „ŚNIEŻNY DEKALOG” promującym bezpieczne narciarstwo oraz aktywny tryb życia.
Wszystkim uczniom życzymy wesołych, beztroskich i przede wszystkim bezpiecznych ferii.
Szczegóły na:
https://policja.pl/pol/bezpieczenstwo-na-stoku/konkurs/28400,Konkurs-plastyczno-filmowy-SNIEZNY-DEKALOG.html

galeria